Чт, 2019-06-20, 09:30:09 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua

Каталог статей

Головна » Статті » Пам'ятки

НЕБЕЗПЕКА ПРИХОВАНА ЧАСОМ
    З настанням потепління після затяжних холодів земля викидає в поле зору  вибухонебезпечні предмети,  особливо таке трапляється  під час сільськогосподарських робіт. Тож, аби не трапилося біди, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області нагадує кілька простих правил, які можуть вберегти життя людей:
    • якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпаси або є невідомим, не торкайтеся його. Ступінь небезпеки вибухонебезпечних речей можуть визначати тільки професійні піротехніки. 
     Саме вони й приймають рішення про подальшу долю підозрілих предметів;     • місце, де виявлено небезпечну знахідку, варто обгородити та організувати його охорону, щоб ніхто не зміг на неї випадково наткнутися. Слід припинити будь-які сільськогосподарські чи інші роботи на цій ділянці. Про підозрілий предмет необхідно терміново повідомити підрозділ ДСНС, зателефонувавши за номером 101. Дзвінки з мобільного на короткий номер є безкоштовними;
     • у нагоді також можуть стати й представники органів місцевого самоврядування, які мають відповідні інструкції з цивільного захисту населення в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.  
     ПАМЯТАЙТЕ!    Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити це самі, адже це може призвести до трагічних наслідків.    


 
Матеріал підготував заступник начальника обласних та м. Ужгород курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області Кравець В.П.  
Категорія: Пам'ятки | Додав: Настя25 (2014-03-04)
Переглядів: 250 | Рейтинг: 0.0/0