Чт, 2019-06-20, 09:52:10 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Листопад » 18 » ЗНАЮТЬ, ВМІЮТЬ, ВИКОНУЮТЬ!
11:29:30
ЗНАЮТЬ, ВМІЮТЬ, ВИКОНУЮТЬ!
      У період з 12 по 14 листопада 2013 року на базі Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області проводились навчання з газодимозахисниками по напрямку «Постові на посту безпеки».Для проведення даного заходу були залучені фахівці Управління ДСНС у Закарпатській області (Лембак В.В., Цифра Я.В., Яким Д.А., Безега О.В.) та інструктор виробничого навчання навчального пункту НМЦ ЦЗ та БЖД  Закарпатської області Шелест Я.П.
      Основною метою організованих занять являлась перевірка знань, умінь та навичок особового складу щодо виконання робіт на посту безпеки.У ході теоретичного навчання, газодимозахисникам було доведено загальні положення «Настанови організації газодимозахисної служби в підрозділах оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України», обов’язки газодимозахисника та постового на посту безпеки, правила роботи в засобах індивідуального захисту органів дихання (ЗІЗОД), спорядження ланки газодимозахисної служби (ГДЗС) та організація зв’язку з постом безпеки, а також дотримання правил безпеки праці при роботі в ЗІЗОД та порядок пересування ланки ГДЗС у задимлених і загазованих середовищах.
     При проведенні практичних занять із особовим складом особлива увага зверталась на відпрацювання методики проведення розрахунків параметрів роботи в ізолюючих протигазах та правил ведення радіообміну між постовим на посту безпеки та командиром ланки ГДЗС.
    Підсумком навчання було проведення заліку, на якому особлива увага зверталась на чітке та правильне виконання функціональних обов’язків постового на посту безпеки.
   Необхідно зазначити, що ці заняття дуже важливі для підвищення кваліфікації, збереження життя та здоров’я особового складу ланок, адже первинною тактичною одиницею газодимозахисної служби є ланка ГДЗС. Постовий на посту безпеки виконує найважливішу функцію щодо збереження життя своїх колег-рятувальників, які працюють в апаратах захисту органів дихання.
      Матеріал підготував інструктор виробничого навчання навчального пункту НМЦ ЦЗ та БЖ Закарпатської області – Шелест Я.П.
Переглядів: 388 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0