Чт, 2019-06-20, 08:52:53 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Березень » 22 » Запобігти, врятувати і допомогти
15:10:11
Запобігти, врятувати і допомогти
    Сучасний світ сповнений небезпеки, яку становлять надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру. В більшості випадків зустрівшись з бідою, людина панікує,  не знає як діяти, як запобігти лиху.
     Саме тому 20 березня 2013 року викладацький склад обласних та міста Ужгород курсів і викладачів навчального пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області провели заняття на тему: «Організаційні заходи по захисту учасників навчально-виховного процесу на випадок можливих надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», із  студентами навчальних закладів міста Ужгорода Закарпатської області.
       Метою заняття було ознайомити всіх учасників навчально-виховного процесу діям у випадку можливих надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру враховуючи специфіку краю.
   Під час проведення заняття були висвітлені наступні теми: «Надзвичайні ситуації, які характерні для регіону та основні правила поведінки учасників навчально-виховного процесу при їх виникненні», «Первинні засоби пожежогасіння та правила користування ними. Основні причини виникнення пожеж та організація евакуації при пожежі в навчальних закладах». Було проведено практичні заняття по темам « Організація надання першої медичної допомоги потерпілим у випадку отримання травм при надзвичайних ситуаціях» та «Характеристика засобів індивідуального захисту людини та вміння користуватися ними, прилади радіо-дозиметричного контролю, порядок роботи з ними», а також організовано показ аварійно-рятувальної техніки. 
    Будемо сподіватись, що отримані студентством знання стануть в пригоді у разі виникнення надзвичайних ситуації і допоможуть вийти із двобою з непроханим лихом – переможцями!
 
Тетяна Рябчук, старший лейтенант служби цивільного захисту, 
викладач НП Центру
Переглядів: 323 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0