Чт, 2019-06-20, 09:11:28 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Березень » 27 » Заняття з педагогами-організаторами
11:11:13
Заняття з педагогами-організаторами
   Першочерговим завданням під час організації навчально-виховного процесу є збереження життя та здоров'я школярів і педагогічного колективу.
    Саме тому, 13 березня 2013 року викладачами навчального пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області, на прохання кабінету етико-естетичного виховання Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, було проведено заняття на тему: «Пожежна безпека та безпека школярів на випадок можливих надзвичайних ситуацій», з педагогами-організаторами загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатської області.
 Метою заняття було ознайомлення з нормативно-правовими документами, що забезпечують безпечні умови життя і діяльності всіх учасників навчально-виховного процесу у випадку можливих надзвичайних ситуацій.Проведено заняття спрямовані на питання пожежної безпеки, надано рекомендації щодо запобігання виникненню пожеж у школі і побуті, подано характеристику небезпечних факторів пожежі, висвітлено вимоги пожежної безпеки в аварійних ситуаціях, які можуть виникнути під час навчально-виховного процесу. Присутнім продемонстровано навчальні фільми з пожежної безпеки та організації евакуації при виникненні ознак пожежі в навчальних закладах, надано рекомендації по користуванню первинними засобами пожежогасіння. Враховуючи специфіку краю, надано інформацію стосовно запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.
   Вищезазначені спільні заходи викладацького складу навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області та Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти сприяють підвищенню професійного рівня педагогічних працівників з питань підготовки учасників навчально-виховного процесу на випадок виникнення можливих надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, та спрямовані на безпеку школярів під час навчання та перебуваючи на канікулах. 

Тетяна Рябчук, старший лейтенант служби цивільного захисту, 
викладач НП Центру
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 221 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0