Чт, 2019-06-20, 10:05:49 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Лютий » 8 » За сумлінне навчання – цікаве дозвілля
15:25:41
За сумлінне навчання – цікаве дозвілля

За сумлінне навчання – цікаве дозвілля 

   «Без минулого, немає майбутнього», - так вважають викладачі навчального пункту навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області. Незважаючи на складність і насиченість навчального процесу, у вихідні дні, слухачам надається можливість їхнього відпочинку, інтелектуального та культурного розвитку.
     Саме такий захід відбувся 03 лютого 2013 року, де кращі слухачі групи первинної підготовки за фахом «Пожежний – рятувальник»,  під керівництвом викладача навчального пункту, відвідали Закарпатський музей народної архітектури та побуту і Закарпатський краєзнавчий музей, мали чудову нагоду оглянути експозиції з історії Закарпаття.
      Відвідавши музеї майбутні пожежники-рятувальники ознайомились з архітектурними пам'ятками старовинного закарпатського села, де розміщені старовинні хати й садиби, що характеризують побут усіх народностей, які проживають на Закарпатті. Оглянули цікаве зібрання старовинних монет та колекцію народних інструментів. Експозиції «З історії Ужгорода та Ужгородського замку», «З історії релігії та духовної культури» та колекцію холодної і вогнепальної зброї XIV – початку XX століть. 
      Слухачам, які опановують пожежно-рятувальну справу, відвідуючи подібні заклади, надається можливість не тільки збагатись духовно, поринувши у минуле, але й ознайомитись із протипожежним оснащенням та первинними засобами пожежогасіння, які у разі виникнення пожежі будуть використані задля збереження численних музейних експонатів.
    Здійснивши подорож у минуле, слухачі навчального пункту були приємно вражені надзвичайно різноманітним історичним надбанням Закарпатського краю. Мали нагоду поринути у  таємничу атмосферу минулого і відчути себе  його невід'ємною частинкою. 
                                      
                                            Тетяна Рябчук, старший лейтенант служби цивільного захисту, викладач навчального пункту

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 203 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0