Чт, 2019-06-20, 10:03:30 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Квітень » 23 » В Ужгороді пройшов «День Цивільного захисту»
16:26:07
В Ужгороді пройшов «День Цивільного захисту»
    На протязі навчального року в  загальноосвітніх школах м. Ужгорода активно проводилися заходи, присвячені питанням цивільного захисту та безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу. Підсумком цієї підготовки стало проведення 23 квітня «Дня цивільного захисту».
    У СЗОШ I-III ст. №8 м. Ужгорода були запрошені фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області. Викладач навчального пункту Центру, старший лейтенант служби цивільного захисту Тетяна Рябчук  провела показове  практичне заняття на тему: «Засоби пожежогасіння та порядок користування ними», а старший майстер виробничого навчання обласних та м. Ужгород курсів Тарас Бейка та майстер виробничого навчання Юрій Дякович продемонстрували допитливій молоді  засоби індивідуального захисту органів дихання та шкіри.  День цивільного захисту розпочався з відкритих уроків в усіх класах з пропаганди знань безпекижиттєдіяльності людини та основ здоров’я, дій у разі загрози або виникнення  надзвичайних ситуацій.   Проводились змагання, естафети, конкурси, вікторини тощо, які  викликали жвавий інтерес в учнів і сприяли поглибленому засвоєнню теоретичних знань та набуттю практичних навичок. Раптом о 11.00 год. в стінах школи пролунав сигнал тривоги, який сповістив про небезпеку уявної пожежі і почалося відпрацювання елементів об’єктового тренування згідно плану проведення «Дня цивільного захисту».          
     Вже на підведенні  підсумків,  директор школи Лариса Мигалина відмітила, що «День цивільного захисту» вдалося провести на високому рівні і,  що подібні заходи вкрай  необхідні, а робота в даному напрямку повинна тільки нарощуватись, бо  дає змогу учасникам навчально-виховного процесу бути більш підготовленими, а значить захищеними від надзвичайних ситуацій.  
   Тарас Бейка,  старший майстер виробничого навчання 
     обласних та м. Ужгород курсів                                                      
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 197 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0