Чт, 2019-06-20, 09:24:19 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Грудень » 18 » В лавах Управління ДСНС України у Закарпатській області поповнення
17:20:04
В лавах Управління ДСНС України у Закарпатській області поповнення
      29 листопада 2013 року у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області  відбувся випуск слухачів групи первинної підготовки за фахом «Пожежний-рятувальник», які поповнять лави підрозділів Управління ДСНС України у Закарпатській області.          
     Під час навчання 28 слухачів з підрозділів Закарпатської області отримали необхідні знання відповідно до навчальної програми, а під час проходження виробничої практики закріпили практичні навички. За участі Державної кваліфікаційної комісії слухачі курсів первинної підготовки складали іспит для одержання освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник» за професією 5161 «Пожежний-рятувальник».      Комісія розглянула підсумкові оцінки успішності, результати виконання кваліфікаційних робіт та результати іспитів слухачів і постановила: зазначеним у списку особам присвоїти кваліфікацію і видати документи про професійно-технічну освіту із загальною оцінкою успішності «добре».         
      Після складання іспитів молодим фахівцям в урочистій обстановці було вручено свідоцтва державного зразка. Зі словами привітання і побажаннями вдалого проходження служби виступили перший заступник начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області, начальник Центру, заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи та педагогічний склад навчального пункту. За старання та ініціативу під час навчання  кращі слухачі нагороджені грамотами та подяками.         
         Тетяна Рябчук, капітан служби цивільного захисту, викладач навчального пункту Центру  
Переглядів: 220 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0