Чт, 2019-06-20, 09:15:16 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Квітень » 28 » ТРЕНУВАЛИСЯ ЛОКАЛІЗОВУВАТИ І ЛІКВІДОВУВАТИ ЛІСОВІ ПОЖЕЖІ
16:31:20
ТРЕНУВАЛИСЯ ЛОКАЛІЗОВУВАТИ І ЛІКВІДОВУВАТИ ЛІСОВІ ПОЖЕЖІ

          25 квітня 2014року згідно «Плану основних заходів цивільного захисту в Перечинському районі на 2014 рік»  було проведено  протипожежні тренування  на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Перечинського держлісгоспу  при лісових  пожежах»   Мета тренування: перевірка готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту до дій у НС; організація управління та роботи штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій щодо прийняття рішень та організації роботи сил швидкого реагування; удосконалення навиків командирів формувань ЦЗ по управлінню проведення пожежегасіння  в осередках пожеж; тренування  особового складу формувань   до дій за призначенням.

         На тренування залучались: Перечинський районний сектор У ДСНС України в Закарпатській області, ДПРЧ №1 м.Перечин,  Ужгородське військове лісництво, філія «Перечинське лісове агропромислове господарство», добровільні формування цивільного захисту Ворочівської сільської ради. Керував тренуванням заступник голови Перечинської РДА Іван Погоріляк. Посередником на тренуванні  був старший майстер виробничого навчання  Тарас Бейка.

      Згідно легенди тренування, на території Перечинського держлісгоспу виникла лісова пожежа   Керівний склад цивільного захисту та сили швидкого реагування були підняті по тривозі і направлені на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації. Завдяки їх злагодженій роботі та  чіткій взаємодії за кілька годин вони з завданням успішно впоралися. А потім був розбір  тренування, на якому детально проаналізовано та оцінено практичні заходи які виконувалися та конкретні дії учасників.            

Старший майстер виробничого навчання  Бейка Т.С.


 

Переглядів: 264 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0