Чт, 2019-06-20, 09:07:40 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Лютий » 11 » Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!
16:36:57
Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!
       15 лютого 1989 року завершився останній етап військової операції виведення радянських військ з Афганістану.
      Саме в цей день воїни-інтернаціоналісти України визначають на державному рівні День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. Сьогодні, у 25-ту річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.
       З 1979 по 1989 роки війна тривала 3340 пекучих днів і холодних ночей. Близько 160 тисяч призваних з України, а всього більше 600 тисяч радянських воїнів, пройшли через афганське пекло.  
         З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. Висловлюємо подяку воїнам-афганцям, які, змінивши військову форму на цивільний одяг, зайняли активну громадянську позицію, стали справжніми вихователями юного покоління.
       Яскравим прикладом для Нас є Наші колеги.
        Куло Володимир Петрович - підполковник запасу, кавалер орденів «За службу Батьківщині»  і «Червоної Зірки». 1959 р. – призваний на службу в Збройні Сили Радянського Союзу. 3 липня 1986 – вересень 1987 рр – проходить службу у військових частинах, які розміщені на авіабазі «Баграм» – Афганістан. На посаді заступника  начальника політичного відділу авіаційної групи – старший офіцер бойового управління.
      Семенович Павло Павлович – підполковник запасу, нагороджений медаллю «За Бойові заслуги». У 1974р. – призваний на службу в Збройні Сили Радянського Союзу. З 1985 (червень-листопад) – проходить службу в м. Джалалабад (Афганістан). З 1986-1987рр (червень-липень) – проходить службу в м. Кундуз (Афганістан) на посаді - пропагандист полка.
      У цей день, День пам'яті воїна-інтернаціоналіста, ми схиляємо голову перед всіма, перед живими і полеглими, перед ветеранами та перед тими, хто захищав і захищає найвищі ідеали добра у різних країнах світу.
Хай довгим та щасливим буде Ваш життєвий шлях,
а творча наснага та завзятість не залишають вас!
Дякуємо Вам за мужність і стійкість!
Бажаємо Вам, дорогі воїни-інтернаціоналісти,
вашим рідним і близьким миру, щастя,
здоров'я, та успіхів у праці на благо України.      

Матеріал підготовлено методистом обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області Треніна А.С.
Переглядів: 280 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0