Чт, 2019-06-20, 09:07:29 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Січень » 21 » Проведено інструктивно-методичне заняття з класними керівниками загальноосвітніх навчальних закладів
12:24:31
Проведено інструктивно-методичне заняття з класними керівниками загальноосвітніх навчальних закладів

Одним із першочергових завдань під час навчального періоду у загальноосвітніх закладах є збереження здоров'я і життя всіх учасників навчально-виховного процесу.

 Саме тому на виконання плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту  та  безпеки життєдіяльності Закарпатської області на 2014 рік, відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації №404 від 18.11.2013 року,15 січня 2014 року на базі Перечинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів викладачами навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області проведено, виїзним методом, інструктивно-методичне заняття із класними керівниками 2,6,7, класів загальноосвітніх закладів Перечинського району.Під час заняття присутніх проінформовано про можливі надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру, які можуть виникнути та території району, наведено статистичні дані надзвичайних ситуацій, що виникли у країні, регіоні, області у 2013 році. Надано рекомендації щодо психологічного захисту учасників навчально-виховного процесу на випадок можливих надзвичайних ситуацій природного, техногенного та соціально-політичного характеру.

 Проведено практичне заняття з надання першої домедичної допомоги під час навчально-виховного процесу та у разі травмування під час надзвичайних ситуацій.  Розповіли про правила використання первинних засобів пожежогасіння та продемонстрували навчальні відеоролики з користування вогнегасниками. За погодженням з департаментом освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації відповідні заходи проводяться у січні 2014 року практично у всіх містах і районах області. 

Тетяна Рябчук, капітан служби цивільного захисту, викладач навчального пункту Центру 

 

Переглядів: 206 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0