Чт, 2019-06-20, 09:49:05 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Березень » 13 » ПОКАЗОВЕ ЗАНЯТТЯ ЯК ЗАСІБ ПІДВИЩЕННЯ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІВ
20:29:09
ПОКАЗОВЕ ЗАНЯТТЯ ЯК ЗАСІБ ПІДВИЩЕННЯ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІВ
       На сьогоднішній день перед вищою школою стоять важливі завдання щодо підвищення ефективності навчання і якості підготовки майбутніх фахівців. 
         Навчально-методичний центр цивільного захисту цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області (далі – Центр) у своєму прагненні відповідати вимогам сьогодення, спонукає педагогічних працівників до пошуку нових організаційних форм навчання і виховання, оновлення змісту навчально-виховного процесу, підвищування рівня освіти шляхом розробки нової стратегії і тактики викладання.
           Для обміну досвідом та задля зростання рівня педагогічної майстерності працівників Центру, встановлення єдності поглядів на навчання, а також на використання навчально-матеріальної бази, вироблення і застосування нових прийомів навчання  систематично проводяться  найбільш кваліфікованими педагогами такі заходи, як  відкриті та показові заняття.
        06 березня 2014 року на базі Центру було проведено показове заняття заступником начальника Центру з начальної та виробничої роботи Павко І.Й. на тему: «Екологічний стан Закарпатської області. Завдання посадових осіб і фахівців у сфері цивільного захисту по забезпеченню екологічної безпеки регіону». Лекція  була прочитана длягрупи керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (голови сільських і селищних рад та їх заступники).
        У ході заняття основна увага приділялась на ознайомлення слухачів з екологічним станом Закарпатської області, доведення основних завдань та вимог, що стосуються забезпечення і покращення екологічного стану області. У цілому, подання та виклад інформації були здійснені з використанням засобів унаочнення та моделювання. 
         Матеріал лекції викладений послідовно, доступно, в логічному зв'язку, на високому науковому та методичному рівні. Лекція з цікавістю була сприйнята слухачами та педагогічними працівниками Центру.Керівництво навчально-методичного центру і надалі буде підтримувати подібні заходи, адже вони сприяють підвищенню фахової майстерності та обміну передовим педагогічним досвідом  серед педагогічного колективу. 
       
  Матеріал підготував: заступник начальника обласних та м. Ужгород курсів з навчальної та виробничої роботи НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області     Кравець В.П.
Переглядів: 220 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0