Чт, 2019-06-20, 09:05:41 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Квітень » 7 » Навчалися державні службовці
11:51:20
Навчалися державні службовці

    

    04 квітня  на виконання  розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 21.03.2014р. №63 «Про вжиття на території області особливих заходів цивільного захисту» були проведені практичні заняття з цивільного захисту з працівниками структурних підрозділів Ужгородської райдержадміністрації, Ужгородської об’єднаної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Закарпатській області, підприємств, установ та організацій району. Участь у організації  підготовки і проведення навчального  заходу приймали Ужгородська райдержадміністрація, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області,  аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області, Ужгородський зональний відділ військової служби правопорядку.

    

      На шести спеціально обладнаних навчальних місцях держслужбовців  ознайомили з Кодексом цивільного захисту та іншими нормативно-правовими документами у сфері цивільного захисту,  з правилами поведінки населення при загрозі та виникненні  надзвичайних ситуацій природного, техногенного, соціального та воєнного характеру, вчили  надавати  домедичну допомогу  при отриманні травм чи поранень,   користуватися засобами індивідуального захисту органів дихання й шкіри, роботі з первинними  засобами пожежогасіння, ознайомили з зразками стрілецької зброї, яка знаходиться на озброєнні Збройних Сил України та продемонстрували можливості техніки та обладнання, яке використовується для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт підрозділами Управління  ДСНС України у Закарпатській області.   

     В.о. голови Ужгородської районної державної адміністрації С. Когутич  відмітив що в подальшому  подібні навчальні заходи з державними службовцями потрібно проводити частіше, бо вони дають можливість підвищити їх рівень підготовки з цивільного захисту, а в сучасних умовах це дуже актуально.      

      Матеріал підготував начальник циклу практичної підготовки обласних та м. Ужгород курсів, майор служби цивільного захисту Батрак С.Л.


 

Переглядів: 209 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0