Чт, 2019-06-20, 09:07:05 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Січень » 24 » Навчаємо, щоб запобігти і допомогти
12:47:23
Навчаємо, щоб запобігти і допомогти
Навчаємо, щоб запобігти і допомогти

     Майже щодня у сучасному світі трапляються надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру. Часто з такою бідою віч-на-віч доводиться залишатися дітям.
  21 січня 2013 року викладачами навчального пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти було проведено заняття на тему: «Пожежна безпека та безпека школярів на випадок можливих надзвичайних ситуацій», з вихователями груп продовженого дня загальноосвітніх шкіл Закарпатської області.
    Метою заняття було ознайомити працівників навчальних установ (закладів) з нормативно-правовими документами, що забезпечують безпечні умови життя і діяльності всіх учасників навчально-виховного процесу у випадку можливих надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру враховуючи специфіку краю.
    Під час проведення заняття були висвітлені питання з пожежної безпеки, надано рекомендації щодо запобігання виникненню пожеж і вибухів у школі та побуті, подано характеристику небезпечних факторів пожежі, висвітлено вимоги пожежної безпеки в аварійних ситуаціях які можуть виникнути під час навчально-виховного процесу. Вихователям груп продовженого дня продемонстровано навчальні фільми з пожежної безпеки та надано рекомендації по користуванню первинними засобами пожежогасіння. Надано інформацію про небезпечні фактори і застережні заходи під час ожеледиці, снігових заметів та переохолодженні, про техніку безпеки на льоду, експлуатації електроприладів, а також як потрібно діяти при ураженні електричним струмом і якщо розбився ртутний термометр.
    Сподіваємось, що знання які отримають дітлахи на уроках від своїх вихователів стануть їм у пригоді та допоможуть запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, а можливо і врятувати чиєсь життя.

Тетяна Рябчук,
старший лейтенант служби цивільного захисту, викладач НП Центру
Переглядів: 191 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0