Чт, 2019-06-20, 09:04:17 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Квітень » 30 » НАВЧАЄМО ДІТЕЙ – ВИХОВУЄМО СУСПІЛЬСТВО!
11:56:33
НАВЧАЄМО ДІТЕЙ – ВИХОВУЄМО СУСПІЛЬСТВО!

           Діти повинні знати про світ небезпек, який їх оточує, мінімізувати можливий ризик, жити в гармонії з собою та з природою. Тому щорічно фахівці навчально-консультаційного пункту цивільного захисту м.Мукачево організовують та проводять профілактичні та пропагандистські заходи по забезпеченню безпечних умов життя і діяльності школярів  міста.

        Так, 25 квітня 2014 року на базі загальноосвітнього навчального закладу№ 11  м. Мукачево було проведено показовий «День цивільного захисту». Відкриття Дня цивільного захисту почалося із традиційної шкільної лінійки. В урочистому заході приймали участь:

- заступник начальника ДПРЗ (державного пожежно-рятувального загону) підполковник служби  ЦЗ Воробок І.І., головний спеціаліст управління освіти міськвиконкому Бігарій І.Д., завідувач навчально-консультаційного пункту ЦЗ м.Мукачево Семенович П.П., майстер виробничого навчання НКП ЦЗ м.Мукачево Войцьо М.В., а також відповідальні особи за цивільний захист загальноосвітніх навчальних закладів міста.

        О десятій годині пролунав сигнал «Увага всім!» після чого була проведена евакуація учнів, адміністрації школи та  відпрацьований порядок дії за ввідною «Дії під час виникнення пожежі в навчальному закладі».

         На лінійці керівник ЦЗ школи Попович Н.В. наголосила на меті та завданнях «Дня цивільного захисту», та повідомила подальший план проведення заходу. У програмі було включено наступне:

– огляд структурних ланок ЦЗ й організація їх дій за призначенням;

– тематичні години спілкування з питань цивільного захисту;

– показові естафети з питань цивільного захисту;

– конкурс малюнків «Безпечний світ в очах дітей»;

– огляд виставки стінгазет на різноманітну тематику з безпеки життєдіяльності.

        На лінійці школярам було продемонстровано засоби індивідуального захисту  органів дихання та шкіри. Діти із захопленням сприйняли пропозицію фахівців приміряти на себе захисний костюм Л-1 та протигази. Це сподобалось не тільки дітям молодших класів, але і придало старшокласникам впевненості у своїх силах та надало їм можливості набути практичного досвіду надання допомоги шкільній малечі.

          Після лінійки на дітей чекали відкриті уроки на теми безпека життєдіяльності та основи здоров’я. У спортивному залі та майданчику проводились різноманітні естафети, змагання, вікторини, конкурси. Практична спрямованість заходів, що проводилися протягом «Дня цивільного захисту», викликала інтерес в учнів, спонукала їх до поглиблення знань із ЦЗ та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.

     Також до «Дня цивільного захисту» було оформлено плакати, стенди й виставки із різної тематики з основ цивільного захисту і безпеки життєдіяльності та виставку присвячену 28-й річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС.

          Показовий «День ЦЗ» в Мукачівській школі № 11 був проведений на достатньому організаційно-методичному рівні. В ході його проведення педагоги закріпили досвід організації навчальної роботи з питань безпеки життєдіяльності, а школярі отримали багато корисної та цікавої інформації та закріпили її на практиці.

 Матеріал підготувала майстер виробничого навчання НКП ЦЗ м.Мукачево   Войцьо М.В.


 

Переглядів: 991 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0