Чт, 2019-06-20, 09:06:41 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Січень » 2 » На передодні Нового 2013 року в лавах Територіального управління Закарпаття поповнення молодими фахівцями
16:13:37
На передодні Нового 2013 року в лавах Територіального управління Закарпаття поповнення молодими фахівцями
    Вже вкотре навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області випускає фахівців за професією «Пожежний-рятувальник» для потреб підрозділів Територіального управління у Закарпатській області.          28 грудня 2012 року слухачі навчального пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області складали іспити для одержання освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник» за професією 5161 «Пожежний-рятувальник». З цією метою проведено вихідний контроль завідувачем КНІТ по рівню оцінювання знань слухачів та іспит за участі Державної кваліфікаційної комісії.Комісія розглянула підсумкові оцінки успішності, результати виконання кваліфікаційних робіт, виробничі характеристики осіб, які здобувають професійно-технічну освіту і постановила: зазначеним у списку особам присвоїти кваліфікацію і видати документи про професійно-технічну освіту із загальною оцінко успішності «добре».        
  Після складання іспитів слухачам в урочистій обстановці було вручено свідоцтва державного зразку. Зі словами привітання і побажанням вдалого проходження служби виступив начальник Центру,  підполковник служби цивільного захисту Р. Богдан. Слухачів В. Дідика, М. Кравза, Е. Куцина та В. Лучина, за старання, ініціативу під час навчання та вагомий внесок у покращення навчально-матеріальної бази навчального пункту Центру нагороджено грамотами.           Надіємося, що знання які отримали молоді фахівці будуть лише  примножуватися, а практичні навики – вдосконалюватися. 

                      Тетяна Рябчук, старший лейтенант служби цивільного захисту, викладач НП Центру
Переглядів: 199 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0