Чт, 2019-06-20, 09:05:28 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Квітень » 22 » Майбутнє Мукачівщини в надійних руках
12:32:47
Майбутнє Мукачівщини в надійних руках
       19 квітня 2013 року на базі ЗОШ №16 м. Мукачева проводилися міські змагання юних рятувальників дитячого руху «Школа безпеки». У даному заході прийняли участь 17 команд загальноосвітніх навчальних закладів м. Мукачева. 
      Слід наголосити, що одним із завдань є популяризація серед дітей та молоді здорового і безпечного способу життя, формування свідомого та відповідального ставлення до питань особистої та колективної безпеки, залучення дітей та молоді до занять прикладними видами спорту, які спрямовані на підготовку людини до дій в надзвичайних ситуаціях. 
   З вітальним словом до учасників звернулися заступник мера м. Мукачево Лабош М.М. та директор ЗОШ №16 Ілов В.А., які побажали учасникам гарного настрою, успішних та справедливих змагань, і щоб  переміг найкращий!
    В роботі змагань приймали участь представники відділу цивільного захисту у м. Мукачево та Мукачівському районі ДСНС України в Закарпатській області. Перед учасниками стояли нелегкі завдання, адже їм слід було поборотися у змаганнях‚ які складалися із п’яти етапів. Найважчими і в той же час найзахоплюючими були дистанції‚ які базувалися на прикладних видах: «Бойове розгортання та гасіння пожежі», «Рятувальні роботи у зоні техногенної аварії», «Орієнтування на місцевості», «100 метрова смуга перешкод», «Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища». 
    Приміром‚ учасники демонстрували здатність до рятувальних дій із застосуванням альпіністського та спеціального рятувального спорядження‚ надавали першу долікарську допомогу чи проводили пожежно-рятувальні та інженерні роботи в умовах задимлення‚ високих температур і висоти з використанням засобів індивідуального захисту.
     Перед жюрі стояло нелегке завдання – визначити трійку кращих‚ адже багато команд заслуговували на відзнаку. Проте як і у кожних змаганнях завжди повинен бути переможець і переможений. У загальнокомандному заліку по всіх видах змагань та конкурсів найкраще показали себе представники команди ЗОШ №16, друге та третє місця посіли ЗОШ №6 і ЗОШ №3. Проте без відзнак не залишилася жодна команда. 
       Всі команди були нагороджені медалями, кубками, грамотами, цінними подарунками, щоб мати собі на згадку подарунок про цей турнір‚ який складався не лише із боротьби за перемогу‚ а чудових миттєвостей дружнього спілкування. 

      Матеріал підготовлено: майстром виробничого навчання навчально-консультаційного пункту ЦЗ та БЖД м. Мукачева Войцьо М.В.
Переглядів: 224 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0