Чт, 2019-06-20, 09:04:21 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Березень » 22 » Лави Територіального управління Закарпаття поповнились молодими фахівцями
15:15:09
Лави Територіального управління Закарпаття поповнились молодими фахівцями
     Вже вкотре навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області випускає фахівців для потреб підрозділів Територіального управління у Закарпатській області.  
    11 березня 2013 року слухачі первинної підготовки навчального пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області, за участі Державної кваліфікаційної комісії, складали іспит для одержання освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник» за професією 5161 «Пожежний-рятувальник».
    Комісія розглянула підсумкові оцінки успішності, результати виконання кваліфікаційних робіт, виробничі характеристики осіб, які здобувають професійно-технічну освіту і постановила: зазначеним у списку особам присвоїти кваліфікацію і видати документи про професійно-технічну освіту із загальною оцінкою успішності «добре».        
    Після складання іспитів слухачам в урочистій обстановці було вручено свідоцтва державного зразку. Зі словами привітання і побажанням вдалого проходження служби виступив начальник Центру.   
   За старання та ініціативу під час навчання слухача Боднара Ю.Ю.   нагороджено грамотою.Сподіваємось, що знання які отримали молоді фахвівці будуть лише  примножуватися та допоможуть вчасному і якісному виконанню дій за призначенням, запобігти виникненню надзвичайних ситуацій та прийти на допомогу тим, хто цього потребує.        

    Тетяна Рябчук, старший лейтенант служби цивільного захисту, 
викладач НП Центру
Переглядів: 190 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0