Чт, 2019-06-20, 09:03:56 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Березень » 14 » Кардинальні чесноти рятують природу! Будьте мудрими!
22:35:39
Кардинальні чесноти рятують природу! Будьте мудрими!
     Час, коли турбота про довкілля була виключно сферою маргінальних зелених,давно минув.
        Сьогодні стає все більш очевидним, що кожна людина є одночасно причиною та жертвою глобальної екологічної кризи.Всі ми живемо у нашому єдиному спільному домі – Землі, і кожен з нас впливає на його стан своїм повсякденним життям, професійною діяльністю та проведенням дозвілля. 
        Разом з тим, кожен наш вчинок проти природи за принципом бумеранга повертається до нас самих чи наших дітей та ближніх, завдаючи шкоди здоров’ю та підриваючи матеріальний добробут.На жаль,  рідко хто замислюється над шкодою, якої щодня завдає довкіллю. 
       В цьому контексті екологічна мудрість вимагає зупинись. Задумайся над екологічними наслідками свого щоденного життя, інформуйся, як можна їх зменшити, та почни нове життя, більш дружнє до довкілля!              
          Будьте мужніми!
        Не дайте себе збити з пантелику людьми, які думають  що відповідальне використання природних ресурсів та економія енергії є своєрідним «чудацтвом», позбавленим сенсу чи просто зайвим. Вони просто не знають, що роблять. 
         Як правило, їм бракує елементарних знань з енергозбереження, а через те страждає насамперед їх гаманець, а в глобальному масштабі – вся природа.Можна,  звісно,плисти за течією, щоб бути як всі, щоб не помічати актуальних проблем, але чи є це адекватний спосіб їх розв’язання?  

Павко І.Й., заступник начальника навчально-методичного  центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області з навчальної та виробничої роботи
Переглядів: 265 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0