Чт, 2019-06-20, 09:26:22 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Березень » 26 » ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
21:47:07
ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

     День професійної майстерності було розпочато начальником навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області з доведення вимог керівних документів, що забезпечують навчально-виховний процес у Центрі.

     До програми дводенного заходу увійшли лекції з педагогіки та психології, показове заняття, обмін досвідом роботи викладачів та майстрів виробничого навчання.

 На День професійної майстерності були запрошені методист Закарпатського центру профтехосвіти, яка виступила з темою: «Методичне забезпечення навчального процесу, обмін досвідом та організація взаємодії НМЦ ЦЗ та БЖД та Закарпатського НМЦ ПТО» та начальник відділу цивільного захисту Управління ДСНС в області, який в своєму виступі визначив основні напрямки співпраці УДСНС та навчально-методичного центру в питаннях підвищення кваліфікації посадових осіб, відповідальних за безпеку населення.

     Жвавий інтерес у присутніх визвала лекція начальника групи піротехнічних робіт АРЗ СП «Небезпеки пов’язані з виявленням вибухонебезпечних предметів у весняно-літній період у Закарпатській області», в ході якої був показаний фільм про роботу Закарпатських рятувальників та продемонстровані «трофеї» піротехніків АРЗ СП.

       Під час проведення круглого столу за участю педагогічних працівників Центру було обговорено питання «Самоосвіта та підвищення кваліфікації викладачів – головний чинник підвищення рівня заходів по практичному навчанню слухачів».

    Також цікавим виявилось для присутніх проведене показове практичне заняття,  в ході якого були продемонстровані дії рятувального підрозділу при дорожньо-транспортній пригоді, з гасінням осередку загоряння, видаленням даху автомобіля за допомогою гідравлічного обладнання та евакуацією потерпілого.

      Підводячи підсумки Днів професійної майстерності начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності підполковник служби цивільного захисту Богдан Р.І. зазначив, що  незважаючи на великий досвід роботи педагогічних працівників, вони не повинні зупинятися на досягнутому, а повинні постійно вдосконалювати свої знання, уміння і навички для забезпечення проведення навчання слухачів на належному рівні відповідно до сучасних завдань та вимог.

Матеріал підготував завідувач обласним методичним кабінетом БЖД населення Федор О.Т.

 

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 370 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0