Чт, 2019-06-20, 09:55:35 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Лютий » 27 » День професійної майстерності
10:07:54
День професійної майстерності
День професійної майстерності
     Професія педагога є особливою вже тому, що вимагає від людини безперервного власного розвитку та вдосконалення майстерності. Для того, щоб вчити інших, педагог має вчитися сам, постійно оновлюючи скарбничку своїх знань, методів та прийомів викладання.
       З метою підвищення професійного рівня педагогічних працівників на базі обласних та м. Ужгород курсів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області 21-22 лютого 2013 року відбулися Дні професійної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання.Метою проведення цього заходу було удосконалення знань, вмінь, навичок професійної підготовки педагогічних працівників.
  День професійної майстерності було розпочато начальником навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області з доведенням вимог керівних документів, що забезпечують навчально-виховний процес у Центрі. До програми дводенного заходу увійшли лекції з педагогіки та психології, відкриті та інструктивно-методичні заняття, обмін досвідом роботи викладачів та майстрів виробничого навчання. 
      На День професійної майстерності були запрошені фахівець державної екологічної інспекції, який виступив з темою: «Практичні заходи фахівців державної екологічної інспекції у Закарпатській області по забезпеченню промислової та екологічної безпеки регіону» та фахівець Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, яка довела до присутніх: «Проблемні питання в ході викладання дисципліни «Основи здоров’я» в загальноосвітніх навчальних закладах та шляхи їх вирішення».
    Далі було проведення круглого столу з обговоренням слідуючих питань:        - «Використання групових вправ у процесі формування професійних компетентностей» - викладачі обласних та м. Ужгород курсів.- «Самоосвіта педагогічного працівника – як індивідуальна форма в системі методичної роботи Центру» - завідувач методичним кабінетом.        
    Також, зацікавив присутніх  інструктивно-методичним заняттям викладач обласних та м. Ужгород курсів за темою: «Застосування технологічних карт у навчальному процесі на обласних та м. Ужгород курсів».  Підводячи підсумки Днів професійної майстерності начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності підполковник служби цивільного захисту Богдан Р.І. зазначив, що  незважаючи на великий досвід роботи педагогічних працівників, вони не повинні зупинятися на досягнутому, а повинні постійно вдосконалювати свої знання, уміння і навички для забезпечення проведення навчання слухачів на належному рівні відповідно до сучасних завдань та вимог.    

Ільницька І.М., методист НМЦ
Переглядів: 257 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0