Чт, 2019-06-20, 10:09:19 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Квітень » 28 » «ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ» В ШКОЛАХ УЖГОРОДА
16:38:14
«ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ» В ШКОЛАХ УЖГОРОДА

      25 квітня згідно наказу начальника управління освіти Ужгородської міської ради в загальноосвітніх навчальних закладах  пройшов такий спеціальний навчально-організаційний захід як «День цивільного захисту». Педагогічні працівники обласних та м.Ужгород курсів  удосконалення керівних кадрів  НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області  прийняли активну  участь у його підготовці та проведенні.                    

            Викладач   Шмигін  В.В. провів з учнями ЗОШ I-III ст. №5 практичний тренінг по наданню домедичної допомоги потерпілим в надзвичайних ситуаціях,  викладач Куло В.П. в ЗОШ I-III ст. №6 провів заняття на актуальну тему: «Сучасні  прояви тероризму та екстремізму», викладач Чінчевич С.О. в   ЗОШ I-III ст. №6 вчив підростаюче покоління правилам поведінки в надзвичайних ситуаціях які можуть виникати в м.Ужгороді. Начальник циклу практичної підготовки майор служби цивільного захисту Батрак С.Л. та  майстер виробничого навчання  Юрій Дякович  в  ЗОШ I-III ст. №6  провели практичне заняття з молоддю на тему: «Засоби індивідуального захисту органів дихання й шкіри та порядок користування ними».

           Діти з цікавістю слухали фахівців Центру, задавали запитання й отримали на них вичерпні відповіді.  Було ясно, що дані заходи дали змогу учасникам навчально-виховного процесу  бути більш підготовленими, а значить захищеними від надзвичайних ситуацій.

Майстер виробничого навчання Дякович Ю.В.


 

Переглядів: 296 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0