Чт, 2019-06-20, 09:34:47 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Квітень » 25 » Чорнобиль: події, які не забути
09:01:49
Чорнобиль: події, які не забути
          Наближаються 27 роковини з того страшного дня, як 26 квітня 1986 року на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС відбулася аварія, що сполихнула весь світ. Аварія, яка відібрала життя і позбавила житла сотні тисяч людей. Радіоактивного ураження зазнали близько 600 тис. осіб, насамперед ліквідатори катастрофи. Крім того відтоді тисячі людей померли від ракових пухлин, які вона спричинила. Донині про страшну трагедію нагадує створена навколо АЕС 30-кілометрова зона з моторошною назвою "Зона відчудження”. До аварії тут були 94 населені пункти, а зараз лише 13, у них проживають близько 400 людей, котрі не побажали залишити рідну домівку.
    Минають роки і з’являються все нові і нові факти, що ще повніше відображають ті сумні та трагічні події. А для людей, котрі були в повній мірі або частково причетні до Чорнобильської катастрофи, це не просто факт, а тяжкі спомини, покалічена душа, тіло, життя…
       Серед тих, хто в різні роки вступив на боротьбу з атомною стихією були й закарпатські пожежники.
     Різноманітні заходи щодо відзначення 27-х роковин Чорнобильської трагедії проводяться і в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області. Тут підготовлено матеріали, які висвітлюють події 27-річної давнини: оформлено куточок, де зібрана інформація про подолання наслідків аварії, про мужність і героїзм ліквідаторів.
    Педагогічним колективом центру організовуються виступи в загальноосвітніх навчальних закладах області про події, в яких жила держава, які повертають нас у минуле й примушують ще раз заново пережити ці страшні дні. 
    Проводяться зустрічі учнів, студентів в різних навчальних закладах з ліквідаторами Чорнобильської аварії.Ми вважаємо цю роботу дуже важливою і необхідною нашому суспільству, тому що не пам'ятаючи минулого, не можна будувати майбутнього.   

Процюк М.В.,методист методичного кабінету  
Переглядів: 196 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 0.0/0