Чт, 2019-06-20, 09:02:51 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Квітень » 4 » АТЕСТАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ — НАЙВАЖЛИВІША СКЛАДОВА СУЧАСНОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ
10:26:06
АТЕСТАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ — НАЙВАЖЛИВІША СКЛАДОВА СУЧАСНОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ

                   28 березня 2014 року на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області, відповідно до нормативно-правових документів, було проведено атестацію педагогічних працівників Центру.

       Загалом на засіданні відбулося обговорення питання атестації десятьох педагогічних працівників. Атестаційна комісія визнала такими, що відповідають займаним посадам 10 педагогів та присвоїли двом педагогічним працівникам категорію «Спеціаліст І категорії» та одному - «Спеціаліст ІІ категорії». Рішення щодо них були прийняті в межах повноважень атестаційної комісії Центру.

                     Також було порушено клопотання перед атестаційною комісією ДСНС про зняття раніше присвоєного педагогічного звання «Майстер виробничого навчання ІІ категорії» із МВН НКП ЦЗ м. Тячів Басової О.І., тому що показники її діяльності не відповідають кваліфікаційним вимогам цього педагогічного звання.

                 Атестаційна комісія всебічно аналізувала професійну діяльність педагогів, які підлягають атестації, виявляли їхні здобутки та досягнення, вивчали педагогічний досвід, оцінювали методичні напрацювання та результативність роботи в міжатестаційний період. Слід зауважити, що атестація педагогічних працівників проводилась з дотриманням вимог Типового положення, неупереджено та об’єктивно, а на засіданнях атестаційних комісій панувала атмосфера доброзичливості.

Матеріал підготував: начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області, підполковник служби цивільного захисту Богдан Р.І. 
 

Переглядів: 298 | Додав: Настя25 | Рейтинг: 5.0/1