Чт, 2019-06-20, 09:43:02 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » Архів матеріалів

За сумлінне навчання – цікаве дозвілля 

   «Без минулого, немає майбутнього», - так вважають викладачі навчального пункту навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області. Незважаючи на складність і насиченість навчального процесу, у вихідні дні, слухачам надається можливість їхнього відпочинку, інтелектуального та культурного розвитку.
     Саме такий захід відбувся 03 лютого 2013 року, де кращі слухачі групи первинної підготовки за фахом «Пожежний – рятувальник»,  під керівництвом викладача навчального пункту, відвідали Закарпатський музей народної архітектури та побуту і Закарпатський краєзнавчий музей, мали чудову нагоду оглянути експозиції з історії Закарпаття.
      Відвідавши музеї майбутні пожежники-рятувальники ознайомились з архітектурними пам'ятками старовинного закарпатського села, де розміщені старовинні хати й садиби, що характеризують побут усіх народностей, які проживають на Закарпатті. Оглянули цікаве зібрання старовинних монет та колекцію народних інструментів. Експозиції «З історії Ужгорода та Ужгородського замку», «З історії релі ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 202 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-02-08

Навчаємо, щоб запобігти і допомогти

     Майже щодня у сучасному світі трапляються надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру. Часто з такою бідою віч-на-віч доводиться залишатися дітям.
  21 січня 2013 року викладачами навчального пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти було проведено заняття на тему: «Пожежна безпека та безпека школярів на випадок можливих надзвичайних ситуацій», з вихователями груп продовженого дня загальноосвітніх шкіл Закарпатської області.
    Метою заняття було ознайомити працівників навчальних установ (закладів) з нормативно-правовими документами, що забезпечують безпечні умови життя і діяльності всіх учасників навчально-виховного процесу у випадку можливих надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру враховуючи специфіку краю.
    Під час проведення заняття були висвітлені питання з пожежної безпеки, надано рекомендації щодо запобіган ... Читати далі »
Переглядів: 191 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-01-24

Рекомендації щодо безпечної поведінки під час ожеледиці для запобігання травмуванню та нещасним випадкам

   Під час ускладнення погодних умов слід бути надзвичайно обачними. Запам’ятайте, що найлегше піддаються впливу холоду особи, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння. 
  Правильно підбирайте одяг та взуття перед виходом на вулицю, обмежте переходи на далеку відстань, особливо в нічний час!Із метою запобігання та зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть викликати людські жертви та матеріальні збитки, слід звернути увагу на наступне:

Ожеледиця
    Пам’ятайте, для пересування під час ожеледиці слід користуватися взуттям із підошвою з мікропористої чи іншої м’якої основи та без високих підборів.   Попередьте родичів похилого віку, що під час ожеледиці взагалі не слід виходити з буд ... Читати далі »
Переглядів: 338 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-01-24

    Вже вкотре навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області випускає фахівців за професією «Пожежний-рятувальник» для потреб підрозділів Територіального управління у Закарпатській області.          28 грудня 2012 року слухачі навчального пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області складали іспити для одержання освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник» за професією 5161 «Пожежний-рятувальник». З цією метою проведено вихідний контроль завідувачем КНІТ по рівню оцінювання знань слухачів та іспит за участі Державної кваліфікаційної комісії.Комісія розглянула підсумкові оцінки успішності, результати виконання кваліфікаційних робіт, виробничі характеристики осіб, які здобувають професійно-технічну освіту і постановила: зазначеним у списку особам присвоїти кваліфікацію і видати документи про професійно-технічну освіту із загальною оцінко успішності «добре».        
  Після складання іспитів слухачам в урочистій обстановці бул ... Читати далі »
Переглядів: 199 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-01-02

     Вже вкотре у навчально–методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області проходять навчання з первинної підготовки. Професію пожежного-рятувальника здобувають 23 слухача із 7 районів області.  
     Отримуючи як теоретичні так і практичні знання, слухачі мають можливість вивчати історію нашого краю. Саме тому, 5 жовтня 2012 року, для майбутніх професіоналів пожежної справи, була організована екскурсія до одного із перших на Україні музеїв просто неба - Закарпатського музею архітектури і побуту, який було відкрито у червні 1970 року. Екскурсанти мали можливість ознайомитись з нетлінними скарбами матеріальної і духовної культури народу, шедеврами народного зодчества, оглянути народні житла, створені протягом складного історичного розвитку закарпатського села, які відтворюють життя і побут селянства краю у минулому і своїм корінням сягають у давньослов'янську і староукраїнську культурну основу.  
    Планування експозиції музею співставлене з географічною картою Закарпаття. Зайшовши на територію скансену, здається ніби перенісся крізь століття в минуле, настільки правдоподібн ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 205 | Додав: Настя25 | Дата: 2012-10-12

« 1 2 ... 7 8 9