Чт, 2019-06-20, 09:06:10 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » Архів матеріалів

      25 квітня згідно наказу начальника управління освіти Ужгородської міської ради в загальноосвітніх навчальних закладах  пройшов такий спеціальний навчально-організаційний захід як «День цивільного захисту». Педагогічні працівники обласних та м.Ужгород курсів  удосконалення керівних кадрів  НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області  прийняли активну  участь у його підготовці та проведенні.                    

            Викладач   Шмигін  В.В. провів з учнями ЗОШ I-III ст. №5 практичний тренінг по наданню домедичної допомоги потерпілим в надзвичайних ситуаціях,  викладач Куло В.П. в ЗОШ I-III ст. №6 провів заняття на актуальну тему: «Сучасні  прояви тероризму та екстремізму», викладач Чінчевич С.О. в   ЗОШ I-III ст. №6 вчив підростаюче покоління правилам поведінки в надзвичайних ситуаціях які можуть виникати в м.Ужгороді. Начальник циклу практичної підготовки майор служби цивільного захисту Батрак С.Л. та  майстер виробничого навчання  Юрій Дякович  в  З ... Читати далі »

Переглядів: 295 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-04-28

          25 квітня 2014року згідно «Плану основних заходів цивільного захисту в Перечинському районі на 2014 рік»  було проведено  протипожежні тренування  на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Перечинського держлісгоспу  при лісових  пожежах»   Мета тренування: перевірка готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту до дій у НС; організація управління та роботи штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій щодо прийняття рішень та організації роботи сил швидкого реагування; удосконалення навиків командирів формувань ЦЗ по управлінню проведення пожежегасіння  в осередках пожеж; тренування  особового складу формувань   до дій за призначенням.

         На тренування залучались: Перечинський районний сектор У ДСНС України в Закарпатській області, ДПРЧ №1 м.Перечин,  Ужгородське військове лісництво, філія «Перечинське лісове агропромислове господарство», добровільні формування цивільного захисту Ворочівської сіль ... Читати далі »

Переглядів: 263 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-04-28

         Наближаються чергові роковини з того страшного дня, як 26 квітня 1986 року на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС відбулася аварія, що сполихнула весь світ. Аварія, яка відібрала життя і позбавила житла сотні тисяч людей. Радіоактивного ураження зазнали близько 600 тис. осіб, насамперед ліквідатори катастрофи. Крім того відтоді тисячі людей померли від ракових пухлин, які вона спричинила. Донині про страшну трагедію нагадує створена навколо АЕС 30-кілометрова зона з моторошною назвою “Зона відчудження”.

           Після цієї трагічної ночі Чорнобиль вготував для пожежників ще не одне випробування. Це і відкачування "важкої" води з-під розбурханого реактора, що загрожував водневим вибухом, і подолання пожежі в кабельних тунелях, і дезактиваційні роботи.

            Минають роки і з’являються все нові і нові факти, що ще повніше відображають ті сумні та трагічні події. А для людей, котрі були в повній мірі або частково причетні до Чорнобильської катастрофи, це не просто факт, ... Читати далі »

Переглядів: 320 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-04-28

     15 квітня на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області пройшла семінар-нарада з керівництвом об’єктів підвищеної небезпеки краю.

       Разом із фахівцями У ДСНС України в Закарпатській області та Центру було обговорено з підприємцями питання щодо необхідності обладнання останніх системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення. Впровадження таких автоматизованих систем – один із ефективних шляхів зменшення ризиків виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах підвищеної небезпеки та забезпечення безпеки життя і здоров’я наших громадян.

        На семінарі основну увагу було звернуто на кількість об’єктів підвищеної небезпеки, а їх на нашій території налічується 236 об’єктів, які підлягають оснащенню відповідними системами захисту. На жаль, у переважній більшості з цього переліку вони відсутні.< ... Читати далі »

Переглядів: 287 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-04-23

         Відпочинок на природі можуть зіпсувати кліщі! Зараз у них підвищена активність. Ці паразити переносять небезпечні інфекції, зокрема хворобу Лайма та вірусний енцефаліт. Укус цих комах ми практично не відчуваємо, завдяки анестезувальній дії їхньої слини. Іноді кліщі ссуть кров до 4-6 днів.

       Виявивши на тілі паразита необхідно одразу звертатися до фахівців. Позбутися кліща можна і самотужки. Для цього потрібно місце укусу змастити олією. Тоді за допомогою нитки чи пінцету обережно потрібно начебто викрутити паразита. Однак не лише люди потерпають від кліщів, тваринам теж дістається. Якщо знайдуть паразита – обов’язково до ветеринара. Останні ж заспокоюють: панікувати не потрібно, важливо спостерігати за поведінкою тварини. Кліщі найактивніші з другої половини квітня до середини липня.

         Найпростішим і надійним засобом профілактики вказаних захворювань є заходи, що запобігають потраплянню на людину кліщів. ... Читати далі »

Переглядів: 283 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-04-23


 

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 204 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-04-17

        В період з 10 по 11 квітня 2014 року працівниками навчального пункту навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області проведено спеціальне навчання з питань пожежної безпеки з працівниками ТДВ «Перечинський ЛХК» в кількості 35 осіб.

      Відповідно до робочої програми для проведення навчання з питань пожежної безпеки слухачам розповіли про заходи пожежної безпеки, засоби пожежогасіння, протипожежне устаткування та інвентар, порядок їх використання за призначенням, про дії під час пожежі та заходи пожежної безпеки на виробництві і побуті. Для кращого засвоєння викладеного матеріалу під час навчання присутнім продемонстровано презентації до тем та навчальні фільми.

     Метою проведення навчання є підвищення загальних пожежно-технічних знань працюючих, ... Читати далі »

Переглядів: 260 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-04-17

         З метою проведення профілактичної роботи щодо запобігання виникнення пожеж за участі дітей, Навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД Закарпатської області було проведено виїзне заняття з питань пожежної безпеки  з працівниками Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді на тему: «Організація забезпечення заходів пожежної безпеки в навчальних закладах».

           На знятті було присутні  40 працівників-гуртківців, які займаються дитячою туристичною діяльністю (походи, подорожі, експедиції, екскурсії по рідному краю, змагання з техніки пішохідного туризму, вело туризму та спортивного орієнтування)

    Проводили заняття працівники Центру – майор служби цивільного захисту Світлик Р.Д. та майор служби цивільного захисту Батрак С.Л. Основну увагу вони приділи ... Читати далі »

Переглядів: 239 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-04-08

    

    04 квітня  на виконання  розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 21.03.2014р. №63 «Про вжиття на території області особливих заходів цивільного захисту» були проведені практичні заняття з цивільного захисту з працівниками структурних підрозділів Ужгородської райдержадміністрації, Ужгородської об’єднаної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Закарпатській області, підприємств, установ та організацій району. Участь у організації  підготовки і проведення навчального  заходу приймали Ужгородська райдержадміністрація, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області,  аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області, Ужгородський зональний відділ військової служби правопорядку.

    

... Читати далі »
Переглядів: 209 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-04-07

« 1 2 3 4 ... 8 9 »