Чт, 2019-06-20, 08:52:48 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Липень » 07

Важко посперечатися з тим, що водні заняття в басейні корисні для здоров'я. Але якщо одне відвідування басейну мало вплине на вашу шкіру, то регулярні походи, на жаль, позначаться на ній, зроблять більш сухою і прискорять старіння.

Плавання справедливо вважається одним з найкращих видів фізичного навантаження, крім того, воно практично не має протипоказань. Цей вид спорту рівномірно задіює різні групи м'язів. Якщо ви знайомі з плавцями, то помітили, як гармонійно вони складені.

Але серед всієї користі відвідування басейну є один істотний мінус — доведеться задовольнятися хлорованою водою. Багатьох від відвідування басейну змушує відмовитися саме хлорка, яку не економлячи, сиплють у воду. Незважаючи на те, що з'явилися сучасні не такі агресивні засоби знезараження води, хлорка все ще вважається одним з найбільш доступних і надійних способів дезінфікування

... Читати далі »

Переглядів: 719 | Додав: Макс | Дата: 2014-07-07

Схоже, що спекотна погода влітку стає нормою навіть для не самих спекотних кліматичних поясів нашої батьківщини. Тому з приходом гарячих літніх місяців загострюється проблема зниження температури повітря і в квартирі, і в офісі, і в автомобілі. А найпопулярніший метод охолодити приміщення - це кондиціонер.

 Кондиціонер - прилад, який створює і автоматично підтримує в кімнаті певні параметри (температуру, вологість тощо).

 Якщо температура повітря в приміщенні, де ми проводимо більшу частину часу, комфортна для життєдіяльності людини, то збільшується працездатність, підвищується настрій, а значить і загальне самопочуття кожного з нас. Безумовно, набагато приємніше і жити, і працювати там, де чисте повітря і комфортна температура. Також відомо наскільки важко працювати, та й просто перебувати в духоті нагрітого спекотним літнім сонцем приміщенні. До речі, також некомфортно ми відчуваємо себе і в дуже холодному приміщенні а, значить, все має бути збалансова ... Читати далі »

Переглядів: 531 | Додав: Макс | Дата: 2014-07-07