Чт, 2019-06-20, 09:34:49 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Червень » 05

    Кожен раз, виїжджаючи з міста на природу, ми сподіваємося відволіктися від сірих буднів, побачити щось незвичайне, отримати порцію нових приємних вражень. Але в реальності відволіктися на сто відсотків не вдається, так як куди б ми не поїхали, ми гарантовано зустрінемо сліди перебування своїх попередників: пластикові пляшки, витоптані галявинки, обгорілий ліс.

    Деякі пристосувалися не помічати негативних моментів, ігнорувати небажані елементи в пейзажі. Однак для більшості справжніх любителів природи дисгармонія, внесена людиною, не залишиться непоміченою. Щоб допомогти зберегти існуючі цінності ми закликаємо вас дотримуватися і пропагувати такі правила поведінки на природі.       

     Прибирайте за собою все сміття. Навіть кинуті бананові і апельсинові шкурки псують навколиш ... Читати далі »

Переглядів: 2546 | Додав: Макс | Дата: 2014-06-05

На жаль, погода останнім часом любить підносити неприємні сюрпризи. Десь повінь, а десь йде град і ніколи не знаєш, що чекає тебе в дорозі.           

Як захистити свій автомобіль, якщо зустріч з градом неминуча? Це питання мучить не одного автомобіліста. Більшість каже - шукайте укриття (мости, будь-які  міцні конструкції, куди можна загнати машину, хоч навіси на парковках супермаркетів і заправок). Але, всі ми знаємо - така можливість буває не завжди. Є випадки, коли хтось опиняється на трасі, де найближчим укриттям можуть слугувати хіба що придорожні дерева. Що ж робити в такій ситуації?

Головне, на що хочеться звернути увагу: пам'ятайте, Ваше життя дорожче вартості машини. Не варто залишати салон автомобіля або вибігати на його захист не зробивши заходів власної безпеки! Тому почнемо саме з цього.

... Читати далі »

Переглядів: 748 | Додав: Макс | Дата: 2014-06-05

Починається час відпусток, у який багато людей виїжджають до морського узбережжя, в гори, інші ж полюбляють відпочивати у лісі.

Кожному треба знати основні заходи, що допоможуть захистити себе під час відпочинку в лісі, а також позбутися деяких неприємностей.

Кожен, хто відправляється в ліс, повинен обов'язково захопити із собою компас, так як правильно орієнтуватися в лісі досить складно, особливо в похмуру погоду. Готуючись до мандрівки в ліс повідомте про те, куди ви збираєтеся. Якщо поблизу нікого немає – залиште записку з повідомленням (дата, час відбуття, кількість людей, що йдуть разом з вами, напрямок подорожі і при­близний час ... Читати далі »

Переглядів: 592 | Додав: Макс | Дата: 2014-06-05