Чт, 2019-06-20, 09:06:27 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Квітень » 28

      25 квітня згідно наказу начальника управління освіти Ужгородської міської ради в загальноосвітніх навчальних закладах  пройшов такий спеціальний навчально-організаційний захід як «День цивільного захисту». Педагогічні працівники обласних та м.Ужгород курсів  удосконалення керівних кадрів  НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області  прийняли активну  участь у його підготовці та проведенні.                    

            Викладач   Шмигін  В.В. провів з учнями ЗОШ I-III ст. №5 практичний тренінг по наданню домедичної допомоги потерпілим в надзвичайних ситуаціях,  викладач Куло В.П. в ЗОШ I-III ст. №6 провів заняття на актуальну тему: «Сучасні  прояви тероризму та екстремізму», викладач Чінчевич С.О. в   ЗОШ I-III ст. №6 вчив підростаюче покоління правилам поведінки в надзвичайних ситуаціях які можуть виникати в м.Ужгороді. Начальник циклу практичної підготовки майор служби цивільного захисту Батрак С.Л. та  майстер виробничого навчання  Юрій Дякович  в  З ... Читати далі »

Переглядів: 295 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-04-28

          25 квітня 2014року згідно «Плану основних заходів цивільного захисту в Перечинському районі на 2014 рік»  було проведено  протипожежні тренування  на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Перечинського держлісгоспу  при лісових  пожежах»   Мета тренування: перевірка готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту до дій у НС; організація управління та роботи штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій щодо прийняття рішень та організації роботи сил швидкого реагування; удосконалення навиків командирів формувань ЦЗ по управлінню проведення пожежегасіння  в осередках пожеж; тренування  особового складу формувань   до дій за призначенням.

         На тренування залучались: Перечинський районний сектор У ДСНС України в Закарпатській області, ДПРЧ №1 м.Перечин,  Ужгородське військове лісництво, філія «Перечинське лісове агропромислове господарство», добровільні формування цивільного захисту Ворочівської сіль ... Читати далі »

Переглядів: 263 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-04-28

         Наближаються чергові роковини з того страшного дня, як 26 квітня 1986 року на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС відбулася аварія, що сполихнула весь світ. Аварія, яка відібрала життя і позбавила житла сотні тисяч людей. Радіоактивного ураження зазнали близько 600 тис. осіб, насамперед ліквідатори катастрофи. Крім того відтоді тисячі людей померли від ракових пухлин, які вона спричинила. Донині про страшну трагедію нагадує створена навколо АЕС 30-кілометрова зона з моторошною назвою “Зона відчудження”.

           Після цієї трагічної ночі Чорнобиль вготував для пожежників ще не одне випробування. Це і відкачування "важкої" води з-під розбурханого реактора, що загрожував водневим вибухом, і подолання пожежі в кабельних тунелях, і дезактиваційні роботи.

            Минають роки і з’являються все нові і нові факти, що ще повніше відображають ті сумні та трагічні події. А для людей, котрі були в повній мірі або частково причетні до Чорнобильської катастрофи, це не просто факт, ... Читати далі »

Переглядів: 320 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-04-28