Чт, 2019-06-20, 10:01:27 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Квітень » 23

     15 квітня на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області пройшла семінар-нарада з керівництвом об’єктів підвищеної небезпеки краю.

       Разом із фахівцями У ДСНС України в Закарпатській області та Центру було обговорено з підприємцями питання щодо необхідності обладнання останніх системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення. Впровадження таких автоматизованих систем – один із ефективних шляхів зменшення ризиків виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах підвищеної небезпеки та забезпечення безпеки життя і здоров’я наших громадян.

        На семінарі основну увагу було звернуто на кількість об’єктів підвищеної небезпеки, а їх на нашій території налічується 236 об’єктів, які підлягають оснащенню відповідними системами захисту. На жаль, у переважній більшості з цього переліку вони відсутні.< ... Читати далі »

Переглядів: 288 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-04-23

         Відпочинок на природі можуть зіпсувати кліщі! Зараз у них підвищена активність. Ці паразити переносять небезпечні інфекції, зокрема хворобу Лайма та вірусний енцефаліт. Укус цих комах ми практично не відчуваємо, завдяки анестезувальній дії їхньої слини. Іноді кліщі ссуть кров до 4-6 днів.

       Виявивши на тілі паразита необхідно одразу звертатися до фахівців. Позбутися кліща можна і самотужки. Для цього потрібно місце укусу змастити олією. Тоді за допомогою нитки чи пінцету обережно потрібно начебто викрутити паразита. Однак не лише люди потерпають від кліщів, тваринам теж дістається. Якщо знайдуть паразита – обов’язково до ветеринара. Останні ж заспокоюють: панікувати не потрібно, важливо спостерігати за поведінкою тварини. Кліщі найактивніші з другої половини квітня до середини липня.

         Найпростішим і надійним засобом профілактики вказаних захворювань є заходи, що запобігають потраплянню на людину кліщів. ... Читати далі »

Переглядів: 284 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-04-23