Чт, 2019-06-20, 09:02:29 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Березень » 28

      Навесні починаються господарські роботи — жителі міст та сіл прибирають присадибні ділянки і подвір’я, спалюють сміття. Через це з’являється небезпека виникнення пожеж, адже залишене без нагляду вогнище, навіть при невеликому вітрі, може накоїти багато лиха.

      Але мало хто задумується про вплив такої діяльності на навколишнє природне середовище і на нас самих. При згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря викидується біля 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окиси азоту, угарний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. В тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопрен, що здатен викликати у людини ракові захворювання.

     Окрім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найотруйніших для людини речовин.        

           Окрім безпосередньої загрози людському здоров&r ... Читати далі »

Переглядів: 580 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-03-28

     14 березня 2014р.  в ЗОШ I-III ст. №3 м. Ужгорода пройшло міське методичне об’єднання  вчителів предмету «Захист Вітчизни». Вже традиційним є те, що для надання консультаційно- методичної і практичної допомоги в підготовці і проведенні відкритих планових заходів адміністрацією школи були  запрошені педагогічні працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області. Начальник циклу практичної підготовки майор служби цивільного захисту Батрак С.Л. провів заняття на тему:  «Сучасні прояви тероризму та порядок дій при їх загрозі чи виникненні».

      Після цього  до присутніх було доведено ряд нових  нормативно-правових документів, що стосуються захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, ведення цивільного захисту в загальноосвітніх навчальних  закладах області та відповіді на запитання викладачів Захисту Вітчизни та інших запрошених на   методичне об’єднання  посадовців та фахівців.

            Старший майстер виробничого навч ... Читати далі »

Переглядів: 175 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-03-28