Чт, 2019-06-20, 10:09:24 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Березень » 06
     Однією з головних і актуальних причин високого рівня аварійності в Україні є низька дисципліна учасників дорожнього руху, особливо пішоходів. Їхня поведінка свідчить про недбале ставлення до елементарних Правил дорожнього руху.
   Якби кожна людина замислилась над цінністю власного життя і життям своїх рідних, близьких та друзів, і неухильно дотримувалась би цих правил, тоді можна було б розраховувати на щось позитивне. Схильність пішоходів до легковажності та необережності там, де за логікою необхідно бути винятково зібраним, як на вулицях так і на дорогах, причому не в якихось не передбачуваних ситуаціях, а в місцях де транспортні і пішохідні потоки неминуче перетинаються – призводять до трагічних наслідків. Дії пішоходів для водія не завжди є передбачуваними та прогнозованими, а тому статистика боляче свідчить, що значна кількість ДТП, в порівнянні з іншими транспортними пригодами, трапляється саме з їхньої вини.
    Згідно статистичних даних за 2013 рік на Закарпатті 86 ді ... Читати далі »
Переглядів: 277 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-03-06

   В Україні з усієї кількості електроенергії, що споживається населенням до 30% припадає на освітлювальні прилади. 
     При цьому можна економити до 80% струму, який витрачається на освітлення, якщо взяти на озброєння наступні поради:                            Енергозберігаючі лампочки  
     Замініть лампочки розжарювання на енергозберігаючі, адже:
-   звичайна лампочка розжарювання перетворює в світло тільки 5-10% електричної енергії. Решта ж перетворюється в тепло.
-  енергозберігаючі лампочки є в 5 раз ефективніші. Одна енергозберігаюча лампочка в 20 W продукує освітлення як звичайна лампочка в 100 W (таким чином, споживання струму зменшується на 80%.
... Читати далі »
Переглядів: 169 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-03-06

     Вода – це джерело життя, яке поступово стає одним з найбільш дефіцитних ресурсів. Глобальною екологічною проблемою сучасності є виснаження та забруднення водних ресурсів.

      Вода після її використання скидається в водойми, більшою мірою без належного очищення. В середньому одна людина в день використовує в домашньому господарстві біля 150 літрів питної води.

     Як досягнути суттєвої економії води? Змішувачі та економні крани Заміна змішувачів поворотного типу на «натискні» зменшить витрати під час налаштування оптимальної температури. Старі крани і душові насадки пропускають понад 20 л води за хвилину, натомість нові економні здатні створювати повітряно-водяну суміш, завдяки чому витрати води зменшуються до 4,5 літра на хвилину.

     Водозберігаючі насадки Встановлення таких насадок на змішувачі забезпечить понад 50% економії води без втрати ефективності та комфорту. Великі втрати часто непомітні Якщо з крана капає вода (тільки 10 капель на хвилину) в місяць з нього намарно витікає біля 170 літр ... Читати далі »

Переглядів: 383 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-03-06