Чт, 2019-06-20, 09:54:04 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Березень » 04
    Постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014р. №11 затверджено  Положення про єдину державну систему цивільного захисту  
    Це Положення регулює питання здійснення заходів цивільного захисту в державі, визначає склад органів управління та сил цивільного захисту, планування діяльності єдиної державної системи цивільного захисту, порядок виконання нею завдань та організації взаємодії. Залежно від масштабу і особливостей надзвичайної ситуації, що прогнозується або виникла, в Україні або в межах конкретної її території встановлюється один із таких режимів функціонування єдиної державної системи цивільного захисту:
повсякденного функціонування;
підвищеної готовності;
надзвичайної ситуації;
надзвичайного стану.
     Постійно діючими органами управління цивільного захисту, до повноважень яких належать питання організації та здійснення заходів цивільного захисту, є:
на державному рівні - Кабінет Міністрів України, ДСНС, а також центральні органи виконавчої влади, що створюють ... Читати далі »
Переглядів: 333 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-03-04

    Незважаючи на те, що зима балує нас весняною погодою, виникнення пожеж через використання електро- та газо- опалювальних приладів залишаються актуальними. Здебільшого це виникнення пожеж через необережність та пустощі з вогнем. В рамках проведення Місячника пожежної безпеки, 19 лютого 2014 року до загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів м. Ужгорода завітали працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області, які провели заняття з учнями 7-9 класів щодо дотримання правил пожежної безпеки. Розповідали про правила користування первинними засобами пожежогасіння, нагадали, як необхідно проводити евакуацію під час виникнення пожежі та продемонстрували навчальні фільми. Теоретичні знання користування вогнегасниками учні мали змогу закріпити на практиці і одягнувши бойовий одяг пожежного – рятувальника самотужки загасити імпровізоване полум’я.  

Тетяна Рябчук,
капітан служби цивільного захисту,
викладач навчального пункту Центру  
Переглядів: 618 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-03-04