Чт, 2019-06-20, 09:02:14 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2014 » Січень » 21

Одним із першочергових завдань під час навчального періоду у загальноосвітніх закладах є збереження здоров'я і життя всіх учасників навчально-виховного процесу.

 Саме тому на виконання плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту  та  безпеки життєдіяльності Закарпатської області на 2014 рік, відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації №404 від 18.11.2013 року,15 січня 2014 року на базі Перечинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів викладачами навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області проведено, виїзним методом, інструктивно-методичне заняття із класними керівниками 2,6,7, класів загальноосвітніх закладів Перечинського району.Під час заняття присутніх проінформовано про можливі надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру, які можуть виникнути та території району, наведено статистичні дані надзвичайних ситуацій, що виникли у країні, регіоні, області у 2013 році. Надано рекомендації щодо психологічного захисту учасників навчально-виховного процесу на випадок можливих надзвичайних ситуацій природного, техногенного та соціально-політичного хар ... Читати далі »

Переглядів: 205 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-01-21

       За два дні – велике свято Богоявлення, що відоме у народі як Водохреща і святкується 19 січня, центральне місце займають обряди, пов'язані з водою. Прийнято купатись в річці або хоча б просто прийняти ванну, бо за давніми повір'ями вода в цей день має цілющі властивості, зберігає їх цілий рікіне псується.Підготовку до занурення на Водохреща починають влітку. Але якщо відчуваєте потребу приєднатися до "моржів", то ці два дні до свята можете використати для підготовки. 
       Головне налаштуватися морально, не боятися, а свято вірити, що купання на Хрещення очистить душу і тіло, що такий вчинок піде дійсно вам на користь.Медики попереджають, що купання у крижаній воді може бути небезпечним та мати негативні наслідки для людини. 
   Щоб купання в ополонці принесло тільки користь, напередодні свята, пропонуємо ознайомитися з наступними правилами водохресних купань.
       Обов'язково купайтеся у знайомому місці або місці, яке пристосоване для зимового купання з обладнаним заходом у воду.
    Приходьте на ополонку із супроводжуючим. Беріть із собою туристичну ковдру або просто газету, щоб постелити під ноги при роздяганні, а потім при одяганні.
Переглядів: 181 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-01-21

        10 січня на базі опорної(базової) з цивільного захисту ЗОШ №12 м.Ужгород на виконання  розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації            № 404  від 18.11.2013  фахівцями обласного навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  проведено  заняття з класними керівниками   2, 6, 7-х класів загальноосвітніх навчальних   закладів м.Ужгорода відповідно до програм  щодо їх вмілих дій на випадок можливих надзвичайних ситуацій, які характерні для регіону. 
       Під час занять до них було доведено нормативно-правові документи у сфері цивільного захисту та накази профільного міністерства, екологічну ситуацію в області, проведено практичні заходи навчання учнівської молоді порядку дій на випадок надзвичайних ситуацій  техногенного й природного характеру та вмінню надавати першу медичну допомогу  постраждалим. 
    Подібні заходи з даною категорією освітян проводяться щорічно, що дає можливість підвищити їх професійний рівень у сфері ЦЗ та навчання учнівської молоді умінню захищати своє життя і здоров’я  як у процесі навчання  так  ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 212 | Додав: Настя25 | Дата: 2014-01-21