Чт, 2019-06-20, 09:05:07 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Жовтень » 21
     В рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», 16 жовтня 2013 року на базі Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови, викладачами навчального пункту навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області проведено заняття з учнями 1-4 класів на тему: «Безпека дитини у повсякденному житті».
    Головною метою заняття було розповісти дітлахам про правила поведінки з вогнем та газом, безпечної поведінки у побуті та в осінньому лісі, про поводження з вуличними собаками, а також навчати дітей правильно реагувати на різноманітні надзвичайні ситуації, які можуть трапитись у сучасному сьогоденні.Для кращого засвоєння викладеного матеріалу, учням молодшої школи, продемонстровано навчальні мультфільми.
   Сподіваємось, що отримані знання допоможуть підростаючому поколінню подолати усі труднощі і перешкоди, які чатують на людей у повсякденному житті.

Тетяна Рябчук, 
капітан служби цивільного захисту,
виклад ... Читати далі »
Переглядів: 496 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-10-21

        Виявляється, восени на нас чекає дві головні небезпеки. В цей час імунітет складає іспит на міцність: йому потрібно працювати вже не у розслабленому літньому режимі, а входити в режим «підвищеної бойової готовності». Щоб підтримувати тонус організму, його обмін речовин в умовах похолодання і давати відсіч «екзаменаторам» – вірусам і бактеріям, які вже прокидаються як зовні, так і усередині нас. 
                             Які віруси підстерігають нас?                  
         Аденовірусна інфекція. Викликається аденовірусом. Він вражає слизові оболонки дихальних шляхів, очей, кишечника, а також лімфовузли. Перші симптоми проявляються через 4-5 дні після контакту з хворим. Температура, головний біль мало турбують. Показники термометри рідко перевищують до 37,8 °С. Турбують запалення слизової оболонки очей (кон’юнктивіт), причому супроводжуються відчуттям чужорідного тіла в оці, почервонінням і набряком повік, вранці їх неможливо відкрити через «плівку», яка ... Читати далі »
Переглядів: 211 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-10-21

       З грипом хоча б один раз у своєму житті зіштовхувався кожен. І це не дивно, адже грип — це одна з найпоширеніших вірусних інфекцій у світі. Його поява фіксується на всіх континентах, а люди хворіють незалежно від віку, статі та національності.         
    Однією з відмінностей вірусів грипу від багатьох інших вірусів є їх будова,звідси і мінливість. Щороку вірус грипу видозмінюється. Невеликі зміни вірусу відбуваються щорічно – при цьому, як правило, виникають епідемії...      
         Існує три типи вірусів грипу – А, В і С. Ці віруси декілька відрізняються за своєю будовою і викликають захворювання різної тяжкості. Вірус грипу А викликає найбільш важкі форми грипу (на відміну від типів В і С, які переносяться людиною легше).
                           Основні симптоми грипу у дорослих та дітей.
       На відміну від симптомів застуди, симптоми грипу зазвичай з’являються ра ... Читати далі »
Переглядів: 251 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-10-21