Чт, 2019-06-20, 09:02:24 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Квітень » 30
     30 квітня в загальноосвітніх навчальних закладах міста пройшов такий спеціальний навчально-організаційний захід як «День цивільного захисту».  
   В ЗОШ I-III ст. №4 були запрошені фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області. Викладач обласних та м. Ужгород курсів Володимир Шмигін  провів практичне заняття на тему: «Надання першої медичної допомоги потерпілим», а майстер виробничого навчання  Юрій Дякович  - практичне заняття на тему: «Засоби індивідуального захисту органів дихання та шкіри».
     Сам День ЦЗ розпочався з відкритих уроків в усіх класах з пропаганди знань безпекижиттєдіяльності людини та основ здоров’я, дій у разі загрози або виникнення  надзвичайних ситуацій. У вестибюлі школи були оформлені виставки малюнків учнів та стіннівок за тематикою ОБЖ та ЦЗ, засобів індивідуального захисту органів дихання й шкіри, приладів радіаційної, хімічної розвідки та дозиметричного контролю,  творчі роботи школярів. Проводились змагання, естафети, конкурси, вікторини тощо, які  викликали жвавий інтерес в учнів і сприяли поглибленому засвоєнню теоретичних знань та набуттю практичних навичок. 
   Також у гості до школярів завітали фахівці пожеж ... Читати далі »
Переглядів: 240 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-04-30