Чт, 2019-06-20, 09:02:38 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Квітень » 26
    25 квітня 2013 року на базі Мукачівської лижної фабрики «Фішер» пройшли заплановані комплексні об’єктові тренування. 
 При отриманні ввідної добре натренована команда фабрики почала локалізовувати уявну пожежу. За лічені хвилини після сигналу тривоги на місце умовної надзвичайної ситуації прибули спеціалізовані служби, а саме: пожежні, медична та газова служби, охорони громадського порядку.
    У цілому локалізація пожежі зайняла не більше 10 хвилин, після чого головний інженер з техніки безпеки зробив доповідь про успішну ліквідацію екстремальної ситуації.
    На тренуванні були присутні представники відділу надзвичайних ситуацій Мукачівського міськвиконкому, відділу ЦЗ у м. Мукачево та Мукачівському районі ДСНС України в Закарпатські області. Вони відзначили команду фабрики за високий професіоналізм, взірцеве дотримання норм техніки безпеки та згуртованість дій колективу під час хоч уявної, але все ж таки надзвичайної ситуації.
       При цьому було наголошено, що проведення таких тренувань сприяє успішній співпраці всіх служб міста в подальшом ... Читати далі »
Переглядів: 280 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-04-26

     Найбільший скарб кожної людини – її життя та здоров’я. На жаль, розуміння цього до багатьох приходить лише тоді, коли трапляється щось прикре. Особливо вразливими у непередбачуваних ситуаціях є діти. Їм бракує обережності, спритності та елементарного життєвого досвіду, щоб уникнути лиха. Адже у нашому урбанізованому світі саме на малюків чатує безліч небезпек: електричний струм, газ та навіть звичайні сірники в невмілих дитячих руках можуть за одну мить перетворитися із хороших друзів на запеклих ворогів. Щоб не трапилось біди, дорослі зобов’язані донести до дітей у доступній для них формі елементарні знання з безпеки життєдіяльності. Перші уроки безпеки маленький громадянин отримує, звісно у колі сім’ї та дошкільних навчальних закладах. Частими гостями в ДНЗ обласного центру є й працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області.
    В рамках проведення в дошкільних навчальних закладах області «Тижня безпеки дитини» працівники НМЦ 25 квітня провели «Урок безпеки»  для дошкільнят НВК «Веселка» м. Ужгород. Привітні дітки були дуже раді гостям, тим паче таким, котрі розповідають про надзвичайно цікаві речі. Під час зустрічі діти з великою цікавістю не тільки слухали розповідь завідувача методичним кабінетом НМЦ Олексія ... Читати далі »
Переглядів: 665 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-04-26