Чт, 2019-06-20, 09:53:01 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Квітень » 23
    На протязі навчального року в  загальноосвітніх школах м. Ужгорода активно проводилися заходи, присвячені питанням цивільного захисту та безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу. Підсумком цієї підготовки стало проведення 23 квітня «Дня цивільного захисту».
    У СЗОШ I-III ст. №8 м. Ужгорода були запрошені фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області. Викладач навчального пункту Центру, старший лейтенант служби цивільного захисту Тетяна Рябчук  провела показове  практичне заняття на тему: «Засоби пожежогасіння та порядок користування ними», а старший майстер виробничого навчання обласних та м. Ужгород курсів Тарас Бейка та майстер виробничого навчання Юрій Дякович продемонстрували допитливій молоді  засоби індивідуального захисту органів дихання та шкіри.  День цивільного захисту розпочався з відкритих уроків в усіх класах з пропаганди знань безпекижиттєдіяльності людини та основ здоров’я, дій у разі загрози або виникнення  надзвичайних ситуацій.   Проводились змагання, естафети, конкурси, вікторини тощо, які  викликали жвавий інтерес в учнів і сприяли поглибленому засвоєнню теоретичних знань та набуттю практичних навичок. Раптом о 11.00 год. в стінах школи пролунав сигнал тривоги, який сповістив про небезпеку уявної пожежі і почалося відпрацювання ел ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 196 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-04-23

      В період з 15 по 19 квітня 2013 року, на курсах цільового призначення, в навчальному пункті навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області навчались  28 слухачів з осіб рядового та начальницького складу Управління ДСНС України у Закарпатській області, які проводять заходи з радіаційного та хімічного захисту населення. 
    З метою вдосконалення та поглиблення знань з професійно-теоретичної підготовки проведені заняття, спрямовані на захист населення та навколишнього середовища від впливу небезпечних хімічних речовин і радіації. Відпрацьовано практичні навички, з використанням приладів радіаційної розвідки та дозиметричного контролю та з надання першої медичної допомоги при гострих хімічних  отруєннях та радіаційному ураженні.
     Слухачі протягом навчання вдосконалювали і поглиблювали теоретичні знання, вміння і спеціальні навички, необхідні для успішного виконання службових обов’язків, виховання потреби систематичного поповнення знань та їх застосування в практичній діяльності. 

Тетяна Рябчук,  старший лейтенант служби цивільного захисту, 
викладач НП Центру
Переглядів: 187 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-04-23