Чт, 2019-06-20, 09:46:10 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Квітень » 22
       19 квітня 2013 року на базі ЗОШ №16 м. Мукачева проводилися міські змагання юних рятувальників дитячого руху «Школа безпеки». У даному заході прийняли участь 17 команд загальноосвітніх навчальних закладів м. Мукачева. 
      Слід наголосити, що одним із завдань є популяризація серед дітей та молоді здорового і безпечного способу життя, формування свідомого та відповідального ставлення до питань особистої та колективної безпеки, залучення дітей та молоді до занять прикладними видами спорту, які спрямовані на підготовку людини до дій в надзвичайних ситуаціях. 
   З вітальним словом до учасників звернулися заступник мера м. Мукачево Лабош М.М. та директор ЗОШ №16 Ілов В.А., які побажали учасникам гарного настрою, успішних та справедливих змагань, і щоб  переміг найкращий!
    В роботі змагань приймали участь представники відділу цивільного захисту у м. Мукачево та Мукачівському районі ДСНС України в Закарпатській області. Перед учасниками стояли нелегкі завдання, адже їм слід було поборотися у змаганнях‚ які складалися із п’яти етапів. Найважчими і в той же час найзахоплюючими були дистанції‚ які базувалися на прикладних видах: «Бойове розгортання та гасіння пожежі», «Рятувальні роботи у зоні техногенної аварії», «Орієнтування ... Читати далі »
Переглядів: 224 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-04-22

    На базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області 19 квітня 2013 року відбулося засідання педагогічної Ради. 
   Метою проведення цього заходу було удосконалення знань, вмінь, навичок професійної підготовки педагогічних працівників.Педагогічну Раду було розпочато начальником навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Закарпатської області з доведенням вимог керівних документів, що забезпечують навчально-виховний процес у Центрі. 
    Наступним етапом даного заходу стало  проведення Круглого столу з обговоренням слідуючих питань:«Застосування педагогіки співробітництва в процесі навчання педпрацівників і слухачів»;«Основні напрямки втілення передового педагогічного досвіду в навчально-виховний процес»;«Впровадження дистанційної освіти та нових інформаційних технологій в практику підготовки фахівців на обласних та м. Ужгород курсах». 
       Завершальна частина педагогічної Ради логічно перейшла у підведення підсумків роботи структурних підрозділів Центру за звітній період.       
  
Матеріал підготовила: методист методичного кабінету навчально-мето ... Читати далі »
Переглядів: 196 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-04-22