Чт, 2019-06-20, 09:59:45 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Березень » 27
   Першочерговим завданням під час організації навчально-виховного процесу є збереження життя та здоров'я школярів і педагогічного колективу.
    Саме тому, 13 березня 2013 року викладачами навчального пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області, на прохання кабінету етико-естетичного виховання Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, було проведено заняття на тему: «Пожежна безпека та безпека школярів на випадок можливих надзвичайних ситуацій», з педагогами-організаторами загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатської області.
 Метою заняття було ознайомлення з нормативно-правовими документами, що забезпечують безпечні умови життя і діяльності всіх учасників навчально-виховного процесу у випадку можливих надзвичайних ситуацій.Проведено заняття спрямовані на питання пожежної безпеки, надано рекомендації щодо запобігання виникненню пожеж у школі і побуті, подано характеристику небезпечних факторів пожежі, висвітлено вимоги пожежної безпеки в аварійних ситуаціях, які можуть виникнути під час навчально-виховного процесу. Присутнім продемонстровано навчальні фільми з пожежної безпеки та організації евакуації при виникненні ознак пожежі в навчальних закладах, надано рекомендації по користуванню первинними засобами пожежогасіння. Враховуючи специфіку краю, надано інформацію стосовно запобігання виникненню на ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 221 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-03-27