Чт, 2019-06-20, 09:23:22 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Березень » 22
     Вже вкотре навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області випускає фахівців для потреб підрозділів Територіального управління у Закарпатській області.  
    11 березня 2013 року слухачі первинної підготовки навчального пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області, за участі Державної кваліфікаційної комісії, складали іспит для одержання освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник» за професією 5161 «Пожежний-рятувальник».
    Комісія розглянула підсумкові оцінки успішності, результати виконання кваліфікаційних робіт, виробничі характеристики осіб, які здобувають професійно-технічну освіту і постановила: зазначеним у списку особам присвоїти кваліфікацію і видати документи про професійно-технічну освіту із загальною оцінкою успішності «добре».        
    Після складання іспитів слухачам в урочистій обстановці було вручено свідоцтва державного зразку. Зі словами привітання і побажанням вдалого проходження служби виступив начальник Центру.   
Переглядів: 190 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-03-22

    Сучасний світ сповнений небезпеки, яку становлять надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру. В більшості випадків зустрівшись з бідою, людина панікує,  не знає як діяти, як запобігти лиху.
     Саме тому 20 березня 2013 року викладацький склад обласних та міста Ужгород курсів і викладачів навчального пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області провели заняття на тему: «Організаційні заходи по захисту учасників навчально-виховного процесу на випадок можливих надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», із  студентами навчальних закладів міста Ужгорода Закарпатської області.
       Метою заняття було ознайомити всіх учасників навчально-виховного процесу діям у випадку можливих надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру враховуючи специфіку краю.
   Під час проведення заняття були висвітлені наступні теми: «Надзвичайні ситуації, які характерні для регіону та основні правила поведінки учасників навчально-виховного процесу при їх виникненні», «Первинні засоби пожежогасіння та правила користування ними. Основні причини виникнення пожеж та організація евакуації при пожежі в навчальних закладах». Було проведено практ ... Читати далі »
Переглядів: 323 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-03-22

Зробіть відпочинок у лісі безпечним! 
  Весна – це початок теплої пори року, сприятливий період для відпочинку на природі, прогулянок до лісу. 
     Та, навіть якщо ви добре знаєте місцину куди направляєтесь, не треба нехтувати правилами безпеки на природі.  Ретельно подбайте про підготовку до прогулянки в ліс:
- Повідомте про те, куди ви збираєтеся. Якщо поблизу нікого немає – залишіть записку з повідомленням (дата, час відправлення, кількість людей, які відправляються разом з вами, напрямок руху й приблизний час повернення).
- Візьміть собі за правило – перед подорожжю або походом у ліс, переглянути карту або хоча б намалювати від руки план місцевості й запам'ятати орієнтири.üНадягніть зручний одяг і взуття, що відповідає місцевості й погоднім умовам. Потрібно пам'ятати – погодні умови можуть змінюватися дуже швидко.
- Одягайтесь у яскравий кольоровий одяг – він буде більш помітним у випадку вашого пошуку.
- Переконаєтеся, що все ваше спорядження у відмінному робочому стані. Якщо ви сумніваєтеся брати ту аб ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 236 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-03-22