Чт, 2019-06-20, 09:04:46 | 
RSS

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                      
        88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Верещагіна, 18, 
тел/факс: (0312) 660467, 673384, факс 673284,e-mail: nmc.zakarpattya@mns.gov.ua
Головна » 2013 » Січень » 24
Навчаємо, щоб запобігти і допомогти

     Майже щодня у сучасному світі трапляються надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру. Часто з такою бідою віч-на-віч доводиться залишатися дітям.
  21 січня 2013 року викладачами навчального пункту НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти було проведено заняття на тему: «Пожежна безпека та безпека школярів на випадок можливих надзвичайних ситуацій», з вихователями груп продовженого дня загальноосвітніх шкіл Закарпатської області.
    Метою заняття було ознайомити працівників навчальних установ (закладів) з нормативно-правовими документами, що забезпечують безпечні умови життя і діяльності всіх учасників навчально-виховного процесу у випадку можливих надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру враховуючи специфіку краю.
    Під час проведення заняття були висвітлені питання з пожежної безпеки, надано рекомендації щодо запобіган ... Читати далі »
Переглядів: 190 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-01-24

Рекомендації щодо безпечної поведінки під час ожеледиці для запобігання травмуванню та нещасним випадкам

   Під час ускладнення погодних умов слід бути надзвичайно обачними. Запам’ятайте, що найлегше піддаються впливу холоду особи, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння. 
  Правильно підбирайте одяг та взуття перед виходом на вулицю, обмежте переходи на далеку відстань, особливо в нічний час!Із метою запобігання та зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть викликати людські жертви та матеріальні збитки, слід звернути увагу на наступне:

Ожеледиця
    Пам’ятайте, для пересування під час ожеледиці слід користуватися взуттям із підошвою з мікропористої чи іншої м’якої основи та без високих підборів.   Попередьте родичів похилого віку, що під час ожеледиці взагалі не слід виходити з буд ... Читати далі »
Переглядів: 338 | Додав: Настя25 | Дата: 2013-01-24